Tavaszi rejtvényfejtés gyerekeknek - kisorsolták a szerencsés nyertest

Tavaszi rejtvényfejtés gyerekeknek - kisorsolták a szerencsés nyertest
A nyertes Béres Martin Zsolt 2. osztályos tanuló.

Egy hetük volt a Sóstóhegyi Fiókkönyvtárban a gyerekeknek egy keresztrejtvény megfejtésére, amelyben a kérdésekre adott válaszok és a megfejtés is tavasszal kapcsolatos fogalmak voltak. A csütörtök délutáni sorsolást nagy izgalom előzte meg, hiszen most tört ki először a rejtvényfejtési láz a könyvtárban.

 

A sóstóhegyi Szabó Lőrinc Tagintézmény vezetője, Brátán János sorsolta ki a szerencsés nyertest, aki Béres Martin Zsolt 2. osztályos tanuló. A nyertes „Egy ropi naplója„ című könyv boldog tulajdonosa lett. A többi helyes megfejtő pedig egy-egy állatos matricát választhatott.
Köszönik a gyerekeknek, hogy ilyen szép számmal részt vettek ebben a játékban, a szülőknek pedig azt, hogy támogatták őket a feladat megoldásában!