Szövetségben: a járványhelyzet miatt elmaradtak fejlesztések, de több meg is valósult

A 2019-es választások óta eltelt egy évet értékelte Jeszenszki András, a Szövetségben Nyíregyháza frakcióvezetője, egyéni önkormányzati képviselőként. A sajtótájékoztatón elhangzott, bár a járványhelyzet miatt elmaradt néhány tervezett fejlesztés, továbbra is fontos, hogy folyamatos és élő legyen a párbeszéd a választókkal. 

Jeszenszki András a választókerületében történt utak és járdák korszerűsítésének fontosságáról beszélt, például biztonságossá tették a kerékpárosok közlekedését a Kórház utcán és új közlekedési tükröket helyeztek ki a Hímesben. A kátyúzás a következő évben folytatódhat például a Gém, az Irinyi János és a Fürj utcán – tette hozzá a frakcióvezető. De meglátása szerint fontos feladat lenne egy zebra kialakítása is a Kótaji úton a jövőben – hangzott el a sajtótájékoztatón.