Szombaton ismét érkezik Bringaváros!

Nyíregyháza MJV Önkormányzata és a Bringasziget szeptember 30-án immár 6. alkalommal rendezi meg a 10 településrészt és a belvárost összekötő családi szabadidős sportrendezvényt Nyíregyházán, „Bringaváros" címmel.

A rendezvény célja: a közel 80 km városi kerékpárút hálózat felfedezésével eljutni a különböző városrészekbe, valamint az egészséges életmód és a mozgás népszerűsítése. A rendezvény fővédnöke: dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere.

Programok:

8.30 – 10.00 Regisztráció és menetlevél felvétele a legközelebbi bringapontokon (Belváros, Jósaváros, Korányi kertváros, Hímes-Városmajor, Örökösföld, Oros, Borbánya, Nyírszőlős, Sóstóhegy, Kertváros, Sóstógyógyfürdő).

8.30 – 15.00 Pecsétek gyűjtése a megjelölt 18 bringaponton.

9.00 – 12.00 Kerékpár szépségverseny; regisztráció a Kossuth téren

12.00 – 15.00 Legalább 11 pecsét összegyűjtése után az ajándékok beváltására mindenkinek a saját regisztrációs bringapontján lesz lehetősége. 15 pecséttől pedig plusz ajándék jár.

Aki minden pecsétet összegyűjt, menetlevelét a Kossuth téren válthatja be ajándékra.

Továbbá minden regisztrációs és szponzori ponton kiegészítő programok várják az érkezőket.

 

További részletek a mellékelt plakáton és menetlevélben.

Felhőtlen időjárást és kellemes időtöltést kívánunk minden résztvevőnek!