Szombaton délután lezárják a bevárost - Így változik a buszmenetrend!

Szombaton délután lezárják a bevárost - Így változik a buszmenetrend!
Az 5A, 7 és 18 jelzésű helyi autóbuszok kerülő útvonalon közlekednek.

2019. május 11-én (szombaton) a „City Walk” elnevezésű rendezvény megtartása miatt Nyíregyházán 13.00 órától 18.00 óráig lezárásra kerül a Dózsa György utcának a Vay Ádám krt. - Nyár utca közötti szakasza. Ennek következtében az 5A, 7 és 18 jelzésű helyi autóbuszok kerülő útvonalon közlekednek.

 
A kerülő útvonal a Bujtos u. elnevezésű megállóhelytől a Hunyadi utca - Pazonyi tér - Korányi Frigyes utca, illetve vissza a Korányi Frigyes utca - Pazonyi tér - Hunyadi utca -Bujtos utca. Az autóbuszjáratok a végállomásig közlekednek, de a Kodály Zoltán ált. iskola, Nyár u., Pazonyi tér elnevezésű megállóhelyeket nem érintik.
 
 
14-14F jelzésű helyi autóbuszok a Búza tér elnevezésű megállóhelytől a Kossuth utca - Ferenc krt. - Korányi Frigyes utca útvonalon, illetve vissza Korányi Frigyes utca - Ferenc krt. - Kossuth u. - Búza tér kerülő útvonalon közlekednek a végállomásig. A járatok nem érintik a Vay Ádám krt., Nyár u., illetve vissza irányban a Pazonyi tér, Nyár u., Vay Ádám krt. elnevezésű megállóhelyeket.
 
 
A kerülő úton közlekedő helyi autóbuszok az útvonalon lévő minden helyi és helyközi menetrend szerinti autóbusz megállóhelyen megállnak.
Nyírpazony irányába közlekedő helyközi járatok az Autóbuszállomás - Mező u. - Rákóczi u. - Kossuth u. - Ferenc krt. - Pazonyi tér útvonalon közlekednek. A járatok nem érintik a Nyíregyháza, Vay Ádám krt., illetve vissza irányban a Nyíregyháza, Pazonyi tér, Nyíregyháza, Vay Ádám krt. elnevezésű megállóhelyeket. A kerülő úton közlekedő helyközi autóbuszok az útvonalon lévő minden helyközi menetrend szerinti autóbusz megállóhelyen és a Pazonyi téri abc elnevezésű helyi megállóhelyen is megállnak.

 

A kerülő úton történő közlekedésért megértését kérjük.

www.emkk.hu