Szíria közel van, avagy az érsek-metropolita képes beszámolóra invitál

December 12-én egy élményekkel teli utazás részeleteit osztja meg a hallgatósággal Kocsis Fülöp. Az érsek-metropolita az utazás alatt készült fotóit is magával hozza.

A Hajdúdorogi főegyházmegye érsek-metropolita útibeszámolója 17:30-kor kezdődik, a Szent Atanáz Görögkatolikus Hittudományi Főiskolán.

Cím: Bethlen Gábor utca 13-19.

Negyedszer járt Szíriában Kocsis Fülöp görögkatolikus érsek-metropolita, aki legutóbbi, november eleji utazásáról videó vetítéssel egybekötött beszámolót tart Nyíregyházán.

Ha kíváncsi, milyen az élet tőlünk 3000 kilométerre az arab világban, ahol a kereszténység és muszlim világ találkozik, ahol háborúban és gazdasági válságban élik mindennapjaikat az emberek, ahol naponta néhány órára van áram, s ahol a görögkatolikusok épp úgy végzik a szertartásokat, mint Nyíregyházán, jöjjön el december 12-én, kedden a Szent Atanáz Görögkatolikus Híttudományi Főiskola dísztermébe!