Szerdán jön a visszavágó!

Hátrányból várhatja a Fatum Nyíregyháza a női röplabda Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóját. A Békéscsaba 3-1-re győzött az első mérkőzésen a Continental Arénában, így a mieinknek akkor van esélyük a döntőbe kerülésre, ha kicsikarják az aranyszettet. Ehhez 3-0-ra vagy 3-1-re kell győzni szerdán. Fontos, hogy határozottabban kezdjen a csapat mint legutóbb, és olyan harcosan kell végig játszani, mint ahogy tette azt a Nyíregyháza a harmadik szettől.

A Fatumnál Lászlop Alexandra sérülés miatt nem játszhat, a többiek viszont bevethetők. Sérült a hazaiaknál is van, az első meccs harmadik szettjében a feladó Cansu Aydinogullarit le kellett cserélni, és nem tudta folytatni a találkozót. Kérdéses a játéka a 18 órakor kezdődő visszavágón, melyet a hunvolley.tv is közvetít.

A két gárda negyedik alkalommal találkozik az idei szezonban, és érdekesség, hogy eddig mindig 3-1 lett a végeredmény a vendég csapat javára. Örülnénk, ha szerdán folytatódna ez a sorozat...