Szépített Bulgária a Davis Kupában
Nagy csatában maradtak alul Fucsovicsék a Davis Kupában.

A pénteki két egyes győzelem után abban a tudatban léphetett pályára a magyar férfi teniszválogatott két tagja, ha nyerik a párost, Magyarország egy osztállyal feljebb jut. Jól is indult a meccs Fucsovics Marciék számára, hiszen nyerték az első szettet. A folytatásban viszont magukra találtak a hazaiak, és rövidítésben hozták a játszmát. A folytatásban is maradt a nagy csata, és 2–2 után jöhetett a döntő szett. Itt kétszer is brékeltek a bolgárok, és öt játékot nyertek zsinórban, így 3–2-re nyerték a mérkőzést, és szépítettek a párharcban. Vasárnap újabb két egyes jön, ezek közül az egyiket kell nyerniük a magyaroknak a győzelemhez.

TENISZ, DAVIS-KUPA EURO-AFRIKAI ZÓNA II-ES CSOPORT, DÖNTŐ
BULGÁRIA–MAGYARORSZÁG 1–2 (Szófia, salak)
Tihomir Grozdanov, Alekszander Lazov–Fucsovics Márton, Gödry Levente 2:6, 7:6, 6:4, 4:6, 6:1