Szakmai elismerés:  Látópont Címet vehetett át a Váci Mihály Kulturális Központ

Az intézmény elnyerte a Magyar Közösségépítők Értékszövetsége Egyesülete által meghirdetett Látópont Cím pályázatot, melynek ünnepélyes díjátadója Dabason volt. 

A Látópont Cím elnyerése rangot jelent, amely tudatosítja a helyben végzett munka innovativitását, eredményeit, megerősítheti a jól dolgozó szakembereket, szervezeteket, építi kapcsolati hálójukat, ismertté teszi őket.

A cím elnyerésével tagjai lettek annak a Látóút Hálózatnak, amely elsősorban a kultúra területén dolgozó szakembereknek, településvezetőknek, turisztikai szakembereknek nyújt lehetőségét arra, hogy megismerkedhessen az általuk bemutatni kívánt "jógyakorlattokkal".

A díjat Mészáros Szilárd, az intézmény igazgatója és Korpainé Gondor Marianna igazgatóhelyettes vette át.