Szabó Zsófit elkísérte Nyíregyházára édesanyja és öccse is - Ez a második otthona

Szabó Zsófit elkísérte Nyíregyházára édesanyja és öccse is - Ez a második otthona
Szabó Zsófit elkísérte Nyíregyházára édesanyja és öccse is

Szabó Zsófi a közösségi oldalán tudatta a követőivel a jó hírt, hogy anyukája is egész héten vele lesz Nyíregyházán, ami a műsorvezető második otthona. Úgy tűnik, öccse is csatlakozott hozzájuk, amit a sztármami meg is osztott a követőivel.

Ritkán láthatjuk csak Szabó Zsófi jóképű öccsét, aki teljesen a nyilvánosságtól elzártan éli mindennapjait.

A büszke nővér azonban ezúttal megragadta az alkalmat, és az édesanyja, valamint az öccse társaságában szelfizett.

Ez a kép több szempontból is igazán kedves számomra. Először is azért mert a testvérem is rajta van, amit nagyon ritkán fordul elő. Másodszor, mert azt is megengedte, hogy posztoljam. Harmadszor pedig, mert lejöttek velünk Nyíregyházára ami szintén nem gyakori.  A testvérem, Gyuszkó egyébként évekig Orlandoban élt és egy éve hazaköltözött, aminek annyira de annyira örültem. Mendel Kukkónak szólitja és imádják egymást

 – írta boldogan a fotója mellé Zsófi.

 

life.hu