Sikeresek voltak a Sólymok

A hétvégén a Szabolcsi Sólymok legkisebb korosztálya - az U8-as korosztály - a Kazincbarcikai Ördögökkel, a Miskolci Jegesmedvékkel és a Zempléni Hiúzokkal mérkőztek és torna győztesként tértek haza Nyíregyházára. Az eddigi kiemelkedő eredményeik alapján a szakmai vezetés arról döntött, hogy már ebben a szezonban magasabb szintű bajnokságba nevezi a csapatot. 
Edzőjük: Margitics Zoltán.

 A hétvége eseményéhez tartozik, hogy a Szabolcsi Jégsport Egyesületből öt U14-es korosztályú versenyző vett részt a Zempléni Hiúzok csapatában - kettős igazolással - a nagypályás bajnokságon. Szombaton, Szekszárdon mindkét meccsükön győzni tudtak, míg vasárnap Baján szoros, mindvégig kiélezett, izgalmas csatában egy góllal maradt alul a Szabolcsi Sólymokkal kiegészített csapat.
A csapat edzője: Crisan Hunor.

Jó hír az egyesület háza tájáról, hogy a megnövekedett sportolói létszám lehetővé teszi, hogy a következő bajnoki szezonban U16-os korosztályban is csapatot nevezzenek a Szabolcsi Sólymok.