Retro Ice Party Nyíregyházán – Fantasztikus volt a hangulat a Jégpályák Éjszakáján

Retro Ice Party Nyíregyházán – Fantasztikus volt a hangulat a Jégpályák Éjszakáján
Fotó: Szarka Lajos

Fantasztikus volt a hangulat szombat este a Nyíregyházi Városi Jégpályán.

Rengetegen érkeztek már a 19 órás 'kapunyitáskor', hogy részt vegyenek a Jégpályák Éjszakája keretein belül tartott Retro Ice Party-n, ahol a pörgősebbnél pörgősebb zenékért Hajnal Guszti felelt. A hangulat fantasztikus volt, a jégpálya megtelt a korizás szerelmeseivel. A Jégpályák Éjszakáját idén negyedik alkalommal rendezték meg Magyarországon, idén pedig végre Nyíregyháza is csatlakozott a rendezvénysorozathoz.

A Nyíregyházi Városi Jégpálya hivatalos közösségi oldalán egy videót is megosztott a kirobbanó hangulatról:

 

A fotókért pedig tekintsék meg galériánkat!

Kapcsolódó galéria

Jégpályák Éjszakája 2020 - Retro Ice Party