Rangadó előtt a Nyíregyháza Spartacus

Rangadót játszik az NB-II következő fordulójában a Nyíregyháza Spartacus. A Szpari a második helyen álló ETO FC Győr vendége lesz, és megerősítheti helyét a tabella élén. A mérkőzést hétfőn rendezik. 

A következő fordulóban Győrbe látogat a csapat, és egy sűrű program kezdődik ezzel. Hétfőn ugyanis az ETO lesz az ellenfél. A Szpari az első, a Győr a második helyen áll a tabellán, a két csapat között nyolc pont a különbség, azaz nyíregyházi győzelem esetén tíz pont fölé nőhet a távolság. A mostani a 40. találkozó lesz a két csapat között, és az ETO mérlege jobb, 21 sikerükkel szemben a mieink 10 alkalommal győztek. Ősszel 3-2 lett a végeredmény a Spartacus javára, Novák Csanád, Alaxai Áron és Farkas Bendegúz talált be. Tímár Krisztián és asszisztensedzője Szalai Tamás épp Győrből érkezett Nyíregyházára. A csapatból mindenki egészséges, és szükség is lesz a keret tagjaira, mivel a bajnoki után kupameccs is következik. Mivel a Merkantil Bank Liga rangadóját az M4 Sport is közvetíti, így hétfőn este 20 órakor lépnek pályára a csapatok. A Szpari egy nappal korábban elutazik, majd a meccs után már a MOL Magyar Kupa mérkőzésre fókuszál, mely február 29-én csütörtökön lesz Szentlőrincen.