Programözön folyamatosan Nyíregyházán - Futás, kiállítás, megemlékezés

Programözön folyamatosan Nyíregyházán - Futás, kiállítás, megemlékezés
Dúskálunk a városi programokban

Dúskálunk a városi programokban. Szinte nincs olyan pontja Nyíregyházának, ahol az elkövetkező napokban ne csábítanák rendezvényekkel az érdeklődőket. Szombaton reggel nyolc órakor például a Spuri Nyíregyháza szervez jótékonysági futást az Erdei Tornapályára. A résztvevők 4 és 8 kilométert teljesíthetnek, de gyerekfutam is lesz. A kihelyezett perselybe bedobott adományokat a Bátor Tábor Alapítványnak ajánlják majd fel. Szintén szombaton este tavaszköszöntő bál lesz a Nyírszőlősi Közművelődési Színtérben, de mindeközben látogatható a Jósa András Múzeum Tapintható világ – Válts nézőpontot!, valamint a Jégkorszak című kiállítása is. A jövő hét pedig már javarészt az ünnepi megemlékezésekről fog szólni. A március 15-ei, városi ünnepség programjait megtekinthetik a 3. oldalon található plakáton. További programokért lapozzanak a Napló 15. oldalára, valamint kövessék a nyiregyhaza.hu weboldalt.