Profi szerződések - Két saját nevelésű labdarúgóval kötött kontraktust a Szpari

Két fiatal, saját nevelésű labdarúgóval kötött profi szerződést a Nyíregyháza Spartacus. 

Herczku Alex 18 éves, több alkalommal ölthette már magára a korosztályos válogatott mezét is. Ősszel a Vasas elleni idegenbeli mérkőzésen mutatkozhatott be a felnőtt együttesben - kezdőként. Az Ajka ellen is bizalmat szavazott neki Gálhidi György, és a védő jó teljesítményt nyújtott. Gyerek korától a Szpariban futballozik, és 2 éves szerződést kötött vele a klub. 

Szintén két éves profi szerződést írt alá Szabó Bálint. A 19 éves középpályás is a Vasas ellen debütált a Merkantil Bank Ligában, ősszel 4 találkozón szerepelt, háromszor kezdőként, az Ajka ellen pedig gólt is szerzett. Herczku Alexhez hasonlóan a felnőtt kerettel készül már hónapok óta, de Szpari II-ben is rendszeresen pályára lép. Szabó Bálint is a Bozsik Akadémián nevelkedett, és került a Nyíregyháza Spartacus első csapatához.