Pozsonyban az aerobikosok

Kemény felkészülési időszak áll a Spartacus Torna Club Sport Aerobic versenyzői mögött. A múlt hétvégén végre elérkezett az idei év első megmérettetése, Pozsonyba utaztak a lányok a 25. Szlovák Open elnevezésű nemzetközi versenyre. A Spartacus Torna Club versenyzőit két korosztályban nevezték az eseményre a debreceni Flex HD-val közös egységekben.


Mindenki remekül teljesített, a junior versenyzők pedig lehengerlő sikerrel, minden versenyszámban győztek.


A legkisebb UP3 (9-11 év) korosztályos versenyzők is csodásan helyt álltak és a rendkívül népes mezőnyben, kemény küzdelmek árán mind trió, mind vegyes összeállítású csapat kategóriában az előkelő 5. helyen végeztek. Folytatás e hétvégén következik Prágában a Cseh Aerobic Open nemzetközi versenyen. 
Részletes eredmények: 
Junior Trió: 1 hely Vámosi Viktória Kiara (Spartacus TC), Bányász Viktória (Flex HD),  Kiss Jázmin (Flex HD)
Junior Csapat: 1 hely Vámosi Viktória Kiara (Spartacus TC), Berecz Réka (Flex HD), Fehér Flóra Flex HD), Kiss Jázmin (Flex HD), Tar Melinda (Flex HD)
Junior AD: 1 hely Bányász Viktória (Flex HD), Berecz Réka (Flex HD), Drabik Nikolett (Flex HD), Fehér Flóra (Flex HD), Kiss Jázmin (Flex HD), Révész Valentina (Spartacus TC), Szabolcsi Gréta(Flex HD), Vámosi Viktória Kiara (Spartacus TC) 
UP3 Trió: 5. hely Bencze Fanni (Spartacus TC), Galambos Lilla (Spartacus TC), Gilányi Zsófia (Spartacus TC)
UP3 Csapat: 5. hely Lászlófalvi Hanga (Flex HD), Laki-Lukács Laura (Vasas SC), Bencze Fanni (Spartacus TC), Galambos Lilla (Spartacus TC), Gilányi Zsófia (Spartacus TC)
Felkészítő edzők: Hubacsek László, Takácsné Gaál Krisztina, Kovácsné Laurinyecz Julianna, Kovács Judit, Szalóki Emese, Demeter Hegyi Dóra