Pozsony után Prágát is meghódították az aerobikosok

A pozsonyi sikerek után ez alkalommal a Cseh Openen Prágában vettek részt a Spartacus Torna Club sport aerobicos versenyzői.A rendkívül népes, 16 nemzetet felvonultató mezőnyben két korosztályban (UP2:12-14 év, UP1:15-18 év) indítottak egységeket a mieink.  A debreceni Flex HD-val közös, vegyes összeállítású  csapatok mindegyike döntőbe jutott, UP2 TR, valamint Junior Trió (TR) és Csapat (GR) versenyszámokban legjobb magyar egységként meneteltek tovább, a Junior AeroDance (AD) csapat pedig a legmagasabb pontszámmal jutott a fináléba.
A saját egységek hatalmas küzdelmek árán a középmezőnyben végeztek, ami a népes mezőnyt figyelembe véve szép eredmény.
A Junior kategóriában a döntőben végül 0.1 pont különbséggel AD ezüstérem született, a junior trió 3, a csoport 5., az UP2 trió pedig 6. helyezést ért el. 


Folytatás hétvégén a budapesti Magyar Kupa 1. fordulón. 

Cseh Open részletes eredmények:
15-17 TR: 3.hely: Lévay Maja (Flex HD), Moravszki Dorka, Tar Melinda (Flex HD) 
15-17 GR: 5.hely:Csendes Eliza (Flex HD), Lévay Maja(Flex HD) Moravszki Dorka, Tar Melinda(Flex HD) Tóth Hanga(Flex HD)
15-17 AD: 2. hely: Bakator Csenge (Flex HD) Csendes Eliza (Flex HD) Dalmi-Dienes Borka(Flex HD), Koncz Szilvia(Flex HD), Lévay Maja(Flex HD) Moravszki Dorka , Tar Melinda (Flex HD) Tóth Hanga (Flex HD)
12-14 TR: 6. hely: Bencze Laura(Flex HD), Halkó Hedvig, Kondor Nóra
12-14 TR: 20. hely: Bencze Flóra, Szőllősi Viktória, Tanyi Lara
12-14 TR : 24. hely: Juhász Réka, Kaibás Rebeka, Vengrinyák Réka
12-14 GR: 17. hely: Szőllősi Viktória, Tanyi Lara, Juhász Réka, Kaibás Rebeka, Vengrinyák Réka