Pécsen javítana a Stúdió
Fotó: Kohut Árpád

Az elmúlt két hét nehéz mérkőzéseiből nem jött ki jól az A' Stúdió Futsal Nyíregyháza. A Berettyóújfalutól, a Haladástól és a Kecskeméttől is 6–3-ra kaptak ki a mieink. Ebből a hullámvölgyből kellene minél előbb kilábalni, hogy megőrizze a felsőházas pozícióját a csapat.  A javításra először pénteken van lehetőség az utolsó előtti helyen álló PTE-PEAC vendégeként. Lovas Norbert vezetőedző abban bízik, jobb teljesítményt nyújt majd a csapat, mint legutóbb a Kecskemét ellen, és nem ad egy félidőnyi előnyt ellenfelének. 

Az újonc pécsieket az első fordulóban 4–1-re legyőzte hazai pályán a Stúdió. A pécsiek idáig két meccset nyertek meg - legutóbb az előző fordulóban, az MFA ellen - egyszer játszottak döntetlent, nyolc mérkőzésen alulmaradtak. A ma esti pécsi meccs 19 órakor kezdődik. A folytatásban összesen hat mérkőzést játszik az együttes december elejéig, azaz sűrű lesz a program. A Pécs mellett a Nyírbátor, az Aramis, a Veszprém, a DEAC, és az MFA lesz az ellenfél. Ezeken a találkozókon kell kivívni a felsőházi tagságot.