Paragrafus Kupa - a Megyei Rendőr-főkapitányság csapata nyerte a XXI. tornát

Paragrafus Kupa - a Megyei Rendőr-főkapitányság csapata  nyerte a XXI. tornát

Március 30-án, szombaton játszották a résztvevő csapatok a XXI. Paragrafus Kupa kispályás teremlabdarúgó tornát a hagyományos helyszínen, a Bem József Általános Iskola tornatermében. A szépszámú nézősereg először látta az új lebonyolítási rendszert, mely szerint mind a 8 együttes megmérkőzött egymással körmérkőzéses rendszerben. A 28 mérkőzés után a szervező Magyar Jogász Egylet Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szervezete nevében dr. Kozmáné dr. Váradi Katalin elnök-asszony adta át az okleveleket és a különdíjakat:

Megyei Rendőr-főkapitányság 1.

NAV Megyei Igazgatósága 2.

Megyei Kormányhivatal 3.

Megyei Főügyészség 4.

Nyíregyházi Ügyvédi Kamara 5.

Polgármesteri Hivatal 6.

Megyei Törvényszék 7.

Nyíregyházi Büntetés-végrehajtási Intézet 8.

A különdíjakat a Törvényszék játékosai érdemelték ki: a gólkirály Lakatos László lett 7 találattal, míg a legjobb kapus címét dr. Éles Krisztián kapta. A legsportszerűbb csapat fair play díját a Kormányhivatal vihette haza. Egy év múlva, 2020. tavaszán rendezik meg a huszonkettedik tornát.