Pályán a jégkorongosok - háromból három meccset nyertek a Sólymok

Pályán a jégkorongosok - háromból három meccset nyertek a Sólymok

Újabb jégkorong tornának adott otthont a Nyíregyházi Városi Jégpálya. Ezúttal az U12-es korcsoport mérte össze tudását. A Szabolcsi Jégsólymok a Kazincbarcika, a Makó és a Kiskőrös gárdáit fogadták, és a mieink mindhárom mérkőzésüket megnyerték.
A csapat tagjai: Pető Levente, Tündik Zalán, Bartal Olivér, Várkondi Levente, Dankó Gábor, Dankó Barnabás, Szőke Szamira, Szalai
Balázs, Borbás Bence, Vinnai Levente, Andrási Csaba, Péter László, Kohász Márton, Jécsák Máté
Edző: Szabó Dániel 


A legkisebbek, az U8-as Szabolcsi Jégsólymok Miskolcon vettek részt egy tornán. A négy mérkőzésből kettőt nyertek, kétszer kikaptak.
A csapat tagjai: Fügedi László, Racskó Levente, Zsukk Dávid, Zsukk Ábel, Veres Norbert, Kutasi Boton, Kovács Hunor, Csapó-Harsányi Ákos, 
Vasvári Milán
Edző: Vincze Dániel

Az U12 és U14-eseknek lezárult az alapszakasz. Az U14-es Szabolcsi Jégsólymokra még vár egy nagy feladat, országos döntőt játszanak majd Budapesten március végén. Az U8-as és az U10-es csapat még két-két meccset játszik.