Ötödik lett a Fatum-Nyíregyháza

Ötödik lett a Fatum-Nyíregyháza
Idegenben nyertek a röplabdások.

Drámai csatát hozott a női röplabdabajnokság ötödik helyéért folytatott párharc harmadik, mindent eldöntő meccse. A Nyíregyháza kezdett jobban, és az első szettet megnyerte, sőt a második is szoros volt, de egyenlítettek a fővárosiak. A harmadik játszmában a TF volt pontosabb, a negyedikben viszont nagy volt Erdősnéék fölénye. A megnyert negyedik szett lélektanilag is sokat jelentett a Nyíregyházának, mely a döntő játszmában jobb volt ellenfelénél, így 3–2-re nyerte a mérkőzést, ezzel együtt pedig a párharcot. A női röplabdások az ötödik helyen zárták a bajnokságot. 

NŐI RÖPLABDA NB I
AZ 5. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
Aluprof-TF-Budapest–Fatum-Nyíregyháza 2:3 (–21, 23, 21, –16, –11)
A párharc végeredménye: 2–1 a Fatum-Nyíregyháza javára

D. L.