Ötödik hely az országos bajnokságban - remekül szerepeltek a kardozók

Ötödik hely az országos bajnokságban - remekül szerepeltek a kardozók

A Vasas vívótermében megrendezett serdülő korcsoportos fiú Országos Csapat Bajnokságon 12 csapat közül az NYVSC Kard és Kerekesszékes Vívószakosztálya a legeredményesebb vidéki csapatként az 5. helyen végzett a nagy múlttal rendelkező budapesti egyesületek között. A legjobb nyolc közé jutásért a Kárpáti Rudolf Vívóegyesületet (Bp) 45:10-re győzték le, a legjobb négy közé jutásért pedig hajszálon múlott a bravúr, és 45:43-ra veszítettek a mieink a Kertvárosi Vívó SE(Bp)  ellen. A Törökbálint (45:30) és a Vasas 2 (45:31) legyőzésével zártak ötödikként a nyíregyháziak. 

A csapattagok: Balc Dávid(2004), Godó Frigyes(2005), Szántó Dávid(2005), Varga Zalán(2004) A csapatban két fiatalabb versenyző is szerepelt a serdülő korú mezőnyben.
Edző: Pákey Béla