Összejött a bravúr

A Nyíregyházi Sportcentrum fiú U16-os kosárlabdacsapata hazai pályán fogadta a Debrecen együttesét vasárnap délután a kiemelt kadett bajnokság alsóházi rájátszás soros fordulójában. A nyíregyháziak beragadtak a mérkőzés elején, 5 perc elteltével már 7 pontos előnyhöz jutottak a vendégek. Nagy csata zajlott a csapatok között, az utolsó negyedben még egy 5 pontos hátrányt dolgozott le a Nyíregyháza Bíró, Bolden és Nagy vezérletével. A véghajrában Nagy Dániel értékesített büntetőjével a párharc győztese a Nyíregyházi Sportcentrum lett. A csapat minden tagját dicséret illet a remek védekezésért.

Nyíregyházi Sportcentrum KA A – Debreceni Kosárlabda 60-58 (10-11,12-14,17-18,21-15)

Nyíregyházi Sportcentrum KA A : Bíró B. 23/6, Bolden I. 16, Nagy D. 9, Kurucz Á. 6, Hengsperger I. 4, T.Bodnár B. 2,Papik Á., Juhász M., Dévald P., Horváth P., Szalmási T., Balla D.

Edző: Boczkó Ádám