Oroson is szerveztek adventi programsorozatot

Az Orosért Közéleti Egyesület idén is megszervezi az orosi négyhétvégés adventi programsorozatot, a Meggyes és Élet utca elején lévő közösségi téren ­– tájékoztatta szerkesztőségünket Szécsiné Vera, az egyesület elnöke.

Szombat délután az első gyertyagyújtásnál a vendéglátás sem maradt el. Kacsazsíros kenyeret, forralt bort és teát kínáltak a résztvevőknek. A karácsonyfára felkerült egy tíz méter hosszú, színes, horgolt láncfüzér is, amit az orosi ügyeskezű horgoló gyerekeknek és felnőtteknek köszönhetnek. Ezen a héten meggyújtják a második gyertyát, s ellátogat hozzájuk a Mikulás, aki minden gyereknek csomagot ajándékoz. Gulyáslevest kínálnak, amit orosi vállalkozó felajánlásából valósítanak meg, s azt ígérik, további meglepetés is várja vendégeiket.

Kapcsolódó galéria

Orosi advent