Oldschool szabadulószoba - Újabb szenzációval várja látogatóit a Jósa András Múzeum

Oldschool szabadulószoba - Újabb szenzációval várja látogatóit a Jósa András Múzeum
Előzetes bejelentkezés és bővebb információ a +36-42/325-722 telefonon kérhető.

A rendszerváltozást megelőző időszakot bemutató „KOPOGTAT A NYUGAT” című kiállítás, időutazó szabaduló szobává alakul át 2019. július 16-augusztus 11-ig.

A történet, a hajdani legendás Ifi parkban kezdődik, ám sajnálatos módom a börtön egyik cellájában végződik…hacsak elő nem kerül Nagy Jani édesapjának pártkönyve, amit titokzatos módon, mintha a föld nyelt volna el. Kalandregénybe illő izgalmas történet, mely váratlan fordulatokkal, rejtélyes feladványokkal, titkos kódokkal segít megkeresni a kijutás kulcsát. 

A játékban nincs szükség lexikális tudásra, pusztán jó megfigyelőképességre, leleményességre és csapatmunkára. A maximum 60 perces játékban 16 éven felüli játékos kedvű látogatók vehetnek részt, 3-8 fős csapatokban. Előzetes bejelentkezés és bővebb információ a +36-42/325-722 telefonon kérhető.

 

Román Ágnes