Nyolc érmet szerzett a Spartacus Torna Club - a második fordulót rendezték a Kupában

Nyolc érmet szerzett a Spartacus Torna Club - a második fordulót rendezték a Kupában

A jól sikerült csehországi nemzetközi verseny és a Magyar Kupa első fordulója után a hétvégén már a második fordulót rendezték a honi küzdelemben Nyíradonyban. A Spartacus Torna Club versenyzői remekül teljesítettek, nyolc érmet is szereztek az erős mezőnyben! Szombaton a Challenge és Basic versenyzők mérhették össze tudásukat, vasárnap pedig a Basic juniorok, felnőttek és a sportaerobikosok versenyeztek. Számos éremmel ( 1 arany, 4 ezüst, 3 bronz) és pontszerző helyezéssel zárták a hétvégét edzőik és a vezetőség nagy örömére.
Kis pihenő után, újabb megmérettetésre készülnek, egy barátságos versenyre kaptak meghívást Budapestre június 1-jén a Szpari aerobikosai. 

Eredmények:

SZOMBAT

CH UP4: 2. hely (Kaibás Rebeka, Subert Hanna, Szőllősi Viktória,Takács Emma Róza, Tanyi Lara, Vengrinyák Réka)
CH UP3: 4.hely (Juhász Nóra, Kovács Lili, Lengyel Luca, Mester Nelli, Párniczky Lili, Radványi Flóra, Tamás Réka)
CH UP2: 3. (Asztalos Kitti, Kegye Anna, Maczali Mercédesz, Marosvölgyi Jázmin, Németh-Eke Csilla, Tóth Dorina)
 és 6. hely (Kovács Regina, Moravszki Borbála, Szabolcsi Petra, Szalontai Gréta, Szigetfalvi Szintia, Váczi Eszter, Vadas Zsuzsanna)
CH UP1: 1. ( Bretka Dorina, Marosvölgyi Virág, Mitercsák Enikő, Mitercsák Eszter, Piros Vivien, Révész regina, Rudi Zsófia)
és 2. hely Antalóczy Nóra, Bodnár Panna, Juhász Natasa, Lipők Anna, Parádi Lenke, Sipos Dorina)
BA UP4 trio: 4.hely ( Czimre Jázmin, Juhász Réka, Kondor Nóra)
BA UP3 csoport: 3.hely ( Ilosvai Tímea, Lesku Hanga, Mester Anna, Németh Míra)
BA UP2 trio: 7.hely ( Albrecht Zsófia, Sárosi Kíra, Untener Lili)
BA UP2 csoport: 2.hely Duliczki Dóra, Horváth Sára Rozi, Juhász Panna, Molnár Dorina, Sütő Boglárka, Sztojka Zoé)

VASÁRNAP

BA UP1 csoport: 4.hely ( Barta Boglárka, Deme Zsófia, Szelestei Zsófi, Vass Babett)
BA felnőtt egyéni: 7.hely (Fehér Petra)
SA UP3 egyéni: 6. ( Vámosi Kiara) és 14.hely Kovács Eszter)
SA UP3 trio: 4.hely ( Kovács Eszter, Révész Valentina, Vámosi Kiara)
SA UP3 csoport: 2.hely ( Kerezsi Nóra, Révész Valentina, Szabolcsi Gréta, Szepesi Mira, Sziszák Nóra)
SA UP2 csoport: 5.hely ( Dvorszki Dóra, Kiss Letta, Szepesi Gréta, Tajthy Emese, Vastag Hédi)
SA UP1 csoport: 3.hely ( Gaál Petra, Nagy Nóra, Pristyák Jázmin, Szabó Sára, Szepesi Dorina)
AD UP2: 5.hely (Albrecht Zsófia, Dvorszki Dóra, Kiss Letta, Szepesi Gréta, Untener Lili, Vastag Hédi)
AD UP1: 6.hely ( Gaál Petra, Pristyák Jázmin, Szabó Sára, Szepesi Dorina, Takács Dorka, Zagyva Eszter)