Nyíregyházi útinfók: földútból aszfaltos út épül a Felhő utcában és a Felhő közben
Fotó: Illusztráció

Földútból aszfaltos út épül a Felhő utcában és a Felhő közben. 

A kivitelező tájékoztatása szerint jelenleg a csapadékvíz elvezetés építési munkálatai zajlanak. Az útépítési munkák az időjárás függvényében előreláthatóan október 14-én kezdődnek meg.

A munkálatok ideje alatt az arra közlekedőknek forgalom-, és sebességkorlátozásra kell számítani.

Még ezen a héten elkezdődik az Orgona utca Simai út és Móricz Zsigmond utca közötti szakaszán az útfelújítás -, és a csapadékvíz elvezetés építése. Ezen a helyszínen a munkavégzés két ütemben zajlik majd. Az időjárás függvényében, az 1. ütemben október 15-től a csapadékvíz elvezetés építési munkák zajlanak, amely alatt forgalom-, és sebességkorlátozásra kell számítani az arra közlekedőknek. A 2. ütemben, előreláthatóan november 2- 22. között végzik majd az útfelújítási munkákat.

Köszönjük az érintett lakosság, és az arra közlekedők türelmét és megértését!