Nyíregyházi halálos baleset szemtanúit keresik

Nyíregyházi halálos baleset szemtanúit keresik
A rendőrség a baleset körülményeinek tisztázása érdekében tanúk jelentkezését várja.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya 15010/704/2015. bűnügyi számon közúti baleset okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettes ellen. A rendelkezésre álló adatok szerint 2015. február 6-án 3 óra 20 perc körüli időben egy Volkswagen Beetle típusú személygépkocsi Nyíregyháza Bethlen Gábor utcán közlekedett a Tiszavasvári út felől a Mező utca irányába, amikor eddig tisztázatlan körülmények között lesodródott az úttestről, kidöntött egy villanyoszlopot, majd egy kerítésnek csapódott. A baleset következtében a gépkocsiban utazó 35 éves nyíregyházi és egy 19 éves budapesti férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a helyszínen életüket vesztették.

A rendőrség várja azok jelentkezését, akik látták a balesetet, valamint annak körülményeiről érdemleges információval rendelkeznek. Jelentkezni lehet a Nyíregyházi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán személyesen vagy telefonon a 06-42/524-600 hívószámon, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80/555-111 „Telefontanú” zöld számán (H–Cs.: 8–16, P.: 8–13 óráig), vagy a 107-es, 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.

A halálos baleset körülményeiről az eseményt követően a nyiregyhaza.hu egy videotudósítás keretében is beszámolt.