Nincs megállás - folyamatosan meccsek a belvárosban épített strandröpipályán

Nincs megállás - folyamatosan meccsek a belvárosban épített strandröpipályán

Parázs csaták, szép labdamenetek és jó hangulatú gálameccsek jellemzik továbbra is a 8. Hübner Beach Volleyball in th City rendezvényt.

Az amatőr verseny során korábbi profi játékosokkal is találkozhatnak a Kossuth térre kilátogatók. Veres Péter számos BL meccsel a háta mögött lépett pályára a Röpiz(t)ünk együttesében, ahol csapattársai is komoly röplabdás múlttal rendelkeznek, Erdős Zsófiát, Kovács Gábort és Pap Dorkát sem kell bemutatni. De a nevezők között találhatjuk Sitku Tamara, Janetka Vivien, Savic Bernadett nevét is, azaz korábbi élvonalbeli játékosokból nincs hiány. Vasárnap már a verseny helyosztóit rendezik, délután dobogós helyekért csatáznak a csapatok. 

Az elmúlt három napban minden este gálamérkőzések zárták az esemény, szombaton este a Hübner Champions keretében a megyei cégek, a Hübner partnerei találkoztak. Nos a Michelin nem talált legyőzőre, így megnyerte a tornát, megelőzve a Coloplast és a Contitech együttesét.