Nézze meg, hogyan díszítik a nyíregyházi óvodások a „Kis karácsony sétányt”

Az ünnepi látványosságokat a Vállalkozók Nyíregyházáért Egyesület felajánlásának köszönhetően idén is 20 db kis gyökeres fenyőfa egészíti ki. A dézsás fenyőfákat a NYÍRVV szakemberei fényfüzérrel díszítik, a további díszítést a nyíregyházi óvodások képzeletére, kreativitására bízzák, akik saját díszeikkel öltöztetnek pompás karácsonyfákat.

A kicsik már lelkesen készülődnek, nagyon várják a közös fenyőfadíszítést, hiszen ez lesz az óvodások ajándéka, a szeretettel teljes ünnepváráshoz.

A kis fenyőfák öltöztetésében mind a "négy égtáj" óvodásai részt vesznek, így az Eszterlánc Északi Óvoda, a Búzaszem Nyugati Óvoda, a Tündérkert Keleti Óvoda, és a Gyermekek Háza Déli Óvoda körzetéből is érkeznek gyerekek a Kossuth térre, akik elhozzák saját készítésű díszeiket.

Adventet követően a kis fenyőket az óvodák ajándékba kapják, így a gyerekek saját óvodájuk udvarán ültethetik azt el.

Időpont: 2023. december 7. (csütörtök) 10:00 óra

Helyszín: Kossuth tér