Népszerűsítették a kosárlabdát - toborzót tartott a Nyíregyháza Blues Sharks

Népszerűsítették a kosárlabdát - toborzót tartott a Nyíregyháza Blues Sharks

Első állomásához érkezett a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft., valamint a Nyíregyháza Blue Sharks közös kosárlabda toborzó rendezvénye. Az első helyszín a Szőlőskerti Angol Kéttannyelvű Általános Iskolában Nyírszőlősön volt, ahol az egész iskola a tornateremben várta a nyíregyházi kosarasokat.

A rendezvényt a Nyíregyházi Sportcentrum kabalfiguárja a White Lion nyitotta meg, akit a gyerekek hangos tapssal köszöntöttek. Majd játékok hada következett, melyben az alsósok, a felsősök és a pedagógusok is aktívan részt vettek és persze a nyerteseknek járó ajándék sem maradt el. Az esemény végén a Blue Sharks kosarasai közül Sitku Márton és Tóth Gergely bemutatót tartottak a gyerekeknek. A kosárlabdát népszerűsítő program a következő két hónapban minden nyíregyházi általános iskolába eljut majd.