Nemzetközi tornán a birkózók
Érmeket szereztek a Nyírsport SE versenyzői Prenyicán.

Míg a magyar kadett válogatott birkózói Tbilisziben a világbajnokságon szerzik az érmeket, addig a Nyírsport SE utánpótlás-versenyzői a 44. alkalommal megrendezett Prievidzai (Prenyica) nemzetközi utánpótlás szabadfogású tornán képviselték városunkat (és a győri birkózókkal együtt országunkat is). A rangos versenyen 15 ország (Szlovákia, Csehország, Lengyelország, Szerbia, Ukrajna, Bulgária, Horvátország, Bosznia-Hercegovina, Szlovénia, Macedónia, Oroszország, Észtország, Litvánia, Lettország) 265 versenyzője között a három nyírségi legény és leány (Jeles Antal, Kerecsanin Regina és Kerecsanin Mátyás) derekasan helyt állt. Mátyás a sorsolásnak köszönhetően selejtezőt kényszerült birkózni, ahol a későbbi bajnoktól vereséget szenvedett, így vigaszágra került, ahol végig menetelve a bronzmérkőzést is megnyerte. Antal két gyors tusgyőzelem után a döntőben mindkét menetet végig birkózva pontozással kapott ki. A kis „Kelet-Európa-bajnokság”-nak is nevezhető rendezvényen gyermek korosztályban Kerecsanin Mátyás bronzérmet, Jeles Antal ezüstérmet szerzett, míg Kerecsanin Regina a leány diák korosztályban a dobogó 2. fokára állhatott.