Nemzetközi strandbirkózó verseny – Több mint húsz súlycsoportban hirdettek győztest

Nemzetközi strandbirkózó verseny – Több mint húsz súlycsoportban hirdettek győztest

Ötödik alkalommal rendezte meg a Nyírsport SE a Sóstó Kupa Nemzetközi Nyílt Strandbirkózó versenyét. A Dr Ulrich Attila fővédnöksége alatt zajlott eseményen 22 súlycsoportban próbálhatták ki magukat akik bemérlegeltek.

A helyszínen nevezők közül a legfiatalabb egy 7 éves lengyel kisfiú volt , aki végül éremmel térhetett haza. A Sóstó Zrt. által támogatott rendezvényt , ahol tiszacsegei,hajdúnánási, és sárospataki versenyzők is részt vettek, Ágoston Ildikó önkormányzati képviselő, a Köznevelési, Kulturális és Sport Bizottság tagja nyitotta meg.

Nyíregyházi eredmények:
Ovis 
-25 Kg Malik Simon 1.hely
+25 Kg Kiss Lantos 1.hely
Gyermek
-35 Kg Kiss Korvin 1.hely
            Kovács Karsa 3.hely
+45 Pécsi Kevin 1.hely
Diák 
-40 Kg Kovács Bars 1.hely
40-60 Kg Jeles Antal 1.hely
                Vágner Patrik 2.hely
+60 Kg Csabai Marcell 1.hely
Serdülő 
+55 Kg Gönczi Tamás 3.hely 
Felnőtt
+85 Kg Ágoston Alexander 2.hely
Kiss Lajos 3.hely
Veterán 
+90 Kg Malik Péter 1.hely
-90 Kg  Kovács Péter 3.hely