Nemzetközi lett a Nyírség Engedelmes Kupa, melyet Butykán rendeztek

Nemzetközi lett a Nyírség Engedelmes Kupa, melyet Butykán rendeztek
A rendezvénynek már második alkalommal volt a fővédnöke Vassné Harman Gyöngyi, a terület önkormányzati képviselője.
Nemzetközi lett a Nyírség Engedelmes Kupa, melyet Butykán rendeztek

A Nyíregyházi Mentőkutyás Egyesület szervezésében Butykán rendezték a II. Nyírség Engedelmes Kupát.

A március 16-i, egész napos rendezvénynek már második alkalommal volt a fővédnöke Vassné Harman Gyöngyi, a terület önkormányzati képviselője. Ezúttal 7 kategóriában 40 kutya és gazdája mérte össze a tudását. Az idén már nemzetközivé nőtte ki magát az esemény, hiszen határon túli résztvevő is volt, aki a város különdíjával is gazdagabb lett a Butykai Közösségi Ház sportpályáján tartott versenyen.