Németországi utánpótlás labdarúgó torna - újabb érmet szerzett a Szpari

Németországi utánpótlás labdarúgó torna - újabb érmet szerzett a Szpari

Folytatódott Németországban a nemzetközi utánpótlás labdarúgó torna. Vasárnap a Nyíregyháza Spartacus U12-es csapata lépett pályára, és remek teljesítményt nyújtva a harmadik helyen végzett! 

Csoportmérkőzések:
Nyíregyháza Spartacus FC - FC Victoria Backnang 4:0 G: Onder Kolen, Chrabák Noel, Dankó Ákos, Ferenczi Ádám.
Nyíregyháza Spartacus FC - 1. FC Schweinfurt 05 1:0 G: Onder Kolen
Nyíregyháza Spartacus FC - 3:1 FC Wormatia 08 Worms 3:1 G: Onder Kolen (2), Kenéz Kristóf

Középdöntő csoportmérkőzések:
Nyíregyháza Spartacus FC - SV Sandhausen 1:0 G: Onder Kolen
Nyíregyháza Spartacus FC - TSG Backnang 1:0 G: Kenéz Kristóf
Nyíregyháza Spartacus FC - TSG Sonnenhof Grossaspach 0:2

A 3.helyért:
Nyíregyháza Spartacus FC - FSV Waiblingen 1:1 G:Kenéz Kristóf
büntetőkkel a Spartacus nyert! 

Marcsek Zoltán vezetőedző: - A mai nap egy fantasztikus lépés a gyerekek életében. 8 rendkívül intenzív gondolkodást és cselekvést igénylő nemzetközi mérkőzést játszhattunk. Ellenfeleink kiválóan felkészített, komoly csapatok voltak, így ma ismét sokat fejlődhettünk. A tökéletesen szervezett torna nagyszerű zárása a "kispályás" időszaknak, hiszen pontos képet kaptunk arról, hogy a nagypályára lépéskor hol tartunk a felkészítésben, a nemzetközi szinthez képest! Megállapítható, hogy a most szerzett tapasztalatokat beépítve a szakmai munkába a játékosainkban  lévő potenciál magas szintre juttathatja őket. Ennek érdekében minden edzésen és mérkőzésen ilyen ingerkörnyezetben kell készülnünk a továbbiakban! Gratulálok játékosainknak a mutatott játékhoz!