Nem vette észre a munkavégzőket – Árokba sodródott és felborult a 41-esen egy jármű

Nem vette észre a munkavégzőket – Árokba sodródott és felborult a 41-esen egy jármű

A Magyar Közút Napkor külterületén, a 41-es számú főútvonalon száraz fákat zúzott és darált le munkagéppel csütörtök délelőtt, amikor egy arra haladó autós nem vette észre a közút egyik forgalmi irányítóját az útszakaszon.

Az autós azt sem vette észre, hogy két sebességkorlátozás is érvényben van, először 90 km/h-ról 60-ra, majd 60-ról 40-re kellett volna lassítani a munkálatok miatt. Nagyobb sebességgel közlekedett és félre rántotta a kormányt, mikor meglátta az útellenőrt, lesodródott az útpadkára, majd az árok megdobta a gépkocsit és az oldalára borult, több métert csúszott a kerékpárúton és a járdán. Személyi sérülés nem történt.

Kapcsolódó galéria

Nem vette észre a munkavégzőket, balesetezett