Nem maradunk koncert nélkül a két ünnep között sem! A Jurij is fellép városunkban!

Nem maradunk koncert nélkül a két ünnep között sem! A Jurij is fellép városunkban!
Nem maradunk koncert nélkül a két ünnep között sem! A Jurij is fellép városunkban!

A közel 20 éves, nyíregyházi gyökereit soha nem feledő Jurij ismét városunkban koncertezik, méghozzá december 27-én, a Bethlen Gábor utca egyik ’koncertvárában’! A srácok nem hagynák ki idén sem a szokásos, év végi hazai koncertet – ismét várják a zenekedvelő vagy éppen ugrálni, énekelni vágyó közönséget!

A formációnak 2008-2010 körül dübörgött a legjobban, a legnagyobb zenei fesztiválok rendszeres fellépői voltak. Az elmúlt években a munka és/vagy a család miatt azonban kissé visszavettek a srácok. Persze a tagok erős barátsága és a zene-szerelem tovább élteti a Jurijt! Pár nap múlva hihetetlen energiával búcsúztatják az évtizedet és az elmúlt közel három hónapos turnéjukat!

 

 

Szerző: Rutkai