Nehezen indult, de sima lett a vége - ismét nyertek a kosarasok

Nehezen indult, de sima lett a vége - ismét nyertek a kosarasok

A százszázalékos 2020-as mérleg megtartása volt a cél a Hübner Nyíregyháza BS számára a Honvéd ellen. A férfi kosarasok szerették volna folytatni a jó sorozatot, ami nem ígérkezett könnyűnek. A fővárosiak az első negyedben pontosabban játszottak, és nyerték is a játékrészt. A folytatásban viszont fokozatosan ledolgozta hátrányát a Nyíregyháza, Dancsecs triplája után 35-34-re már a Cápák vezettek. Izgalmasan alakult a folytatás, de a harmadik negyedben megrázta magát a hazai csapat, és a játékrész végén már 16 ponttal vezettek a mieink. Az utolsó negyedben tovább nőtt a különbség, és bár nehezen indult a meccs, a vége magabiztos győzelem lett! 

Hübner Nyíregyháza BS - Budapesti Honvéd SE 106-86 (20-25, 32-19, 34-26, 20-16)

Nyíregyháza: Bazsó 5, Bus 21, Mokánszki 8, Tóth 7, Hobbs 23

Csere: Czinger 4, Sitku 6, Szobi 16, Dancsecs 16, Vaskó, Demeter

vezetőedző: Siska János