Nagy csata a junioroknál

A Nyíregyházi Sportcentrum U18 „B” kosárlabda fiú csapata megkezdte a 12 fordulóból álló küzdelemsorozatot a Regionális Bajnokság elődöntőjébe kerülésért. Az első mérkőzést a jászberényi Lehel Kosársuli ellen játszották hazai pályán. Az első negyedben nem találták a nyíregyháziak a megfelelő támadóritmust, így ezt a csatát egy ponttal elvesztették. A folytatásban sikerült a kezükbe venni az irányítást, Carney és Szabó élen jártak a pontszerzésben, így ez a játékrész a Nyíregyházának sikerült jobban. A félidei eredmény sem volt megnyugtató, hiszen a Jászberény folyamatosan vendéglátóik sarkában volt. Az utolsó negyedben Kovács Tibor tanítványai nagyot harcoltak, és megérdemelten húzták be az első meccset.

Nyíregyházi Sportcentrum U18 B – Lehel Kosársuli 50-46 (13-14, 16-4, 14-14, 7-14)
NYSC pontszerzői: Carney S. 20, Szabó B. 18/3, Mohácsi Á. 8, Újfalusi D. 3, Nádasi N. 1.