Mikulás Kupa és Sumo OB
Sikeresen szerepeltek a nyíregyházi birkózók.

Mikulás Kupán és Sumo OB-n szerepeltek a Nyírsport SE utánpótlás birkózói. A Kassán rendezett Nemzetközi Utánpótlás Szabadfogású birkózó versenyen 8 ország (Csehország, Lengyelország Szlovákia, Ukrajna,Oroszország,Románia,Moldávia,Magyarország) részvételével közel 200 birkózó mérkőzött két korcsoportban egymással. A nyíregyházi egyesület 4 versenyzővel nevezett a Kupára: Oláh Márton 33 Kg,Jeles Antal 44 Kg, Nagy Levente +73 Kg gyermek korcsoportban, Gönczi Tamás 46 kg Diák korcsoportban . A fiúk ismét éremmel tértek haza Oláh Márton bár az első mérkőzésen kikapott a moldáv ellenfelétől a vigaszágon négy bravúros (és látványos) győzelemmel megszerezte a bronzérmet. Jeles Antalnak és Nagy Leventének szintén sikerólt a dobogó legfelső fokára állnia.

Vasárnap a Serdülők a Sumo Országos Bajnokságon igyekeztek megszerezni a Magyar Bajnoki címet. Ónodi Szabolcs élete első sumo versenyén a 75 kg-osok nyolcad döntőjében vérzett el, ám Nagy Gergő a +95 Kg-ban csak a döntőben kapott ki, így az U16-us Magyar Bajnokságon a dobogó második fokára állhatott.