Mikulás Futás - Több kategóriában indulhattak a nevezők

Három évtizedes hagyomány már Nyíregyházán a Mikulás Futás, mely ezúttal sem maradhatott el. A helyszín az Atlétikai Centrum volt, mely ideális egy-egy szabadidősport rendezvényhez is. 

- Ezért is épült az Atlétikai Centrum, hogy ilyen eseményeknek is otthont adjon. A szabadidősport jó közösségteremtő program is, a Bringa Pikniken több mint kétezren vettek részt, a Fitt-majális és a Mozdulj Nyíregyháza is nagyon népszerű a városban - mondta Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza polgármestere. 

Több kategóriában indulhattak a nevezők, és 400 méter volt a táv az ovisoknak, az alsós sikolásoknak, a nagyobbaknak és a családoknak is. Számos program várta az indulókat, ajándékokat sorsoltak ki, és minden futó egyedi érmet kapott. 

Kapcsolódó galéria

Mikulás Futás 2023