Micsoda 11 nap volt! Tegnap véget ért a VIDOR Fesztivál Nyíregyházán!

Bár az első napon derű és ború fogadta a vidorgókat, aztán a fesztivál egészét mégis a napsütés ragyogta be.

 

Színpad több is volt a városban: a Korzó előtt megszokott módon a gyermekeknek és családoknak készültek programokkal. Bábszínház a Hősök terén fogadta a kicsiket, de beköltözött a VIDOR a Bencs Villába, a MŰvész Stúdióba, a társszékesegyházba, a zsinagógába és még a Pagony Hotel vadonatúj lovardájába is, ahol a Nemzeti Lovas Színház Kincsem című nagyszabású produkcióját láthatták. Járt Nyíregyházán az Irie Maffia, a Follow the flow, a Budapest Bár Bangó Margittal, a Like a Rolling Stones és a Dés László produkció.

Aki szeretné újra átélni a VIDOR legszebb pillanatait, az megtalálja a fesztiválról készült képeinket napra lebontva galériánkban.

Kapcsolódó galéria

VIDOR Fesztivál 11. nap