Megszépült a város egyik legromantikusabb tere

Megszépült a Szent Miklós tér! - ezt jelentette be a legnagyobb közösségi portálon Dr. Kovács Ferenc. Nyíregyháza polgármestere Ulrich Attila alpolgármesterrel (aki egyben a belváros önkormányzati képviselője) közösen adta a beruházást. Az elmúlt hetekben teljesen kicserélték a tér díszkőburkolatát, és új utcabútorok is jelzik a minőségi előrelépést. 

A polgármester hozzáfűzte, a Szent Miklós tér mellett egy csomagban több fejlesztést sikerült megvalósítani Nyíregyháza különböző városrészeiben. 

"Sóstóhegyen, a Temető utcán a temető előtti szakaszon 290 méter hosszban új aszfaltút épült; a Jósavárosban megújult az Etel köz 14-20. számú társasházak előtti és a Tas utcai bölcsőde körüli járdaszakasz, továbbá a Május 1. tér Robinson domb melletti járdája; Oroson pedig csapadékvíz-rekonstrukció történt. Lezártunk és hivatalosan átadtunk egy újabb fejlesztéscsomagot Nyíregyházán.

Használják ezeket is egészséggel!" - fogalmazott a polgármester.