Megszakadt a nagy sorozat

Angyalföldön lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus. A mieinknél Toma György sérülése rendbe jött, így a kezdőben kapott helyet. A találkozóra sok nyíregyházi szurkoló érkezett.

Vasas FC - Nyíregyháza Spartacus 3-0 (1-0)

Illovszky Rudolf Stadion 1850 néző

Jv: Andó-Szabó Sándor(Szalai Dániel, Rózsa Dávid)

Vasas: Uram - Pávkovics, Baráth B., Litauszki,  Girsik (Szilágyi 75.), Ódor(Hinora 68.), Hidi M S.(Bakti 75.), Urblík(Vida 85.),  Radó, Tóth M., Novothny (Zimonyi 85.)

vezetőedző: Desits Szilárd

Nyíregyháza: Fejér - Alaxai(Tamás 71.), Gengeliczki, Baki, Farkas B., Toma(Sigér 85.), Kesztyűs, Nagy B., Nagy D.(Herjeczki 71.), Gresó (Kovácsréti a szünetben), Géresi (Myke 71.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

1. perc A Nyíregyháza kezdte a találkozót.

4. perc Egy hazai akció végén Novothny lőtt középről nagy helyzetben fölé.

6. perc Nagy D. kapott sárga lapot.

8. perc Sárga hazai oldalon is, Hidi M. kapta.

9. perc Szabadrúgás után Nagy D. labdája pattant le, majd a beadás után Gengeliczki fejelt fölé.

12. perc Nagy B. csapott le egy röviden hazatett labdára, de a kapuból kilépő Uram védett.

15. perc Radó kapott középen egy hosszú labdát Urbliktól, de nem volt tökéletes az átvétel, így Fejér megszerezte a játékszert.

22. perc Farkas B. kapott sárga lapot.

24. perc Gresó szabadrúgása után senki nem ért középen a labdába, de így lett veszélyes, Uram védett végül.

25. perc Gresó lőtt fölé 18 méterről.

30. perc Kesztyűs kapott sárga lapot.

35. perc Megszerezte a vezetést a Vasas. Radó jobbról elvégzett szabadrúgását megcsúsztatták középen, a labda a hosszún érkező Litauszki elé került, aki a kapuba lőtt becsúszva, 1-0.

42. perc Baki kapott sárga lapot. A 25 méteres szabadrúgást Urblik fölé lőtte.

45. perc Grasó lőtt 17 méterről, Uram fogta a labdát.

45+1. perc Radó elől mentett a 16-os vonalánál Alaxai.

Vége az első félidőnek, a hazaiak vezetnek.

54. perc Fejér védett nagyot, egy jobbról érkező beadás után Novothny lőtt 10 méterről, lábbal hárított a Szpari kapusa.

59. perc Ódor lőtt a 16-os sarkáról fölé egy bedobás után.

61. perc Toma kapott sárga lapot.

63. perc Kesztyűs estében eltalálta Radót a 16-oson belül, 11-es. Baki elrúgta a labdát, ezért megkapta második sárga lapját, így kiállították. A büntetőt Radó belőtte, 2-0.

70. perc Megszerezte harmadik gólját a Vasas, egy szöglet után Pávkovics fejelt a kapuba, 3-0.

73. perc Toma 17 méteres lövését fogta Uram.

76. perc Novothny lőtt mellé éles szögből.

82. perc Kovácsréti szabadrúgását fejelte ki Novothny.

Vége a mérkőzésnek, a Szpari nagy sorozata megszakadt, először kapott ki a bajnokságban.