Megkezdődött! Itt láthatja a legfrissebb fotókat a Rally Hungaryról!

Egy év kihagyás után 2023-ban újra hazánkba látogat az FIA Rally Európa-bajnokság (FIA ERC) mezőnye. A rangos versenyt Nyíregyháza központtal a Zempléni-hegységben és környékén október 6. és 8. között rendezik meg.

A 2023-as verseny központja Nyíregyházán lesz, ahol egy belvárosi gyorsasági szakaszt is megrendeznek, de a mezőny ellátogat a máriapócsi Rabócsiringre is egy a szuperspeciál szakasz keretében. Az októberi verseny zárja majd a 2023-as idényt, amely a versenysorozat 70. évfordulója. Várhatóan 2023-ban sem lesz hiány hazai indulókból, hiszen a magyar ralisport krémje is tervezi az indulást a zempléni sporteseményen, köztük a Csomós „Mixi” Miklós – Bán Viktor, Hangodi Bendegúz – Nagy Attila, Herczig Patrik – Varga Kristóf vagy éppen a László Martin – Berendi Dávid párosok.

Kapcsolódó galéria

Megkezdődött a IV. Rally Hungary