A tavalyi év azonos időszakához viszonyítva országosan idén mostanáig mintegy 50 százalékkal nagyobb volumenben végeztek kaszálási munkákat a Magyar Közút szakemberei.
Kiemelkedő összeget fordít idén az OPUS TITÁSZ Zrt. és az OPUS TIGÁZ Zrt. a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei áram- és gázhálózat fejlesztésére, korszerűsítésére, karbantartására. Az OPUS TITÁSZ Zrt. Nyíregyháza Üzeme a vármegye területén 289 ezer fogyasztó villamosenergia ellátását, az OPUS TIGÁZ Zrt. 181 ezer felhasználó ellátását, valamint 362 millió köbméter földgáz elosztását biztosítja évente. 2023-ban a munkálatok számos területen fognak zajlani. A beruházások célja, hogy növeljék az ellá
Színes programokkal várják a nyíregyháziakat június 10-én szombaton. Nyíregyháza és Nyírszőlős Egyesületének 50. évfordulója alkalmából egész napos Jubileumi Fakanál Fesztivált tartanak, városunk csatlakozik a Gyereket a magasba! flashmobhoz, a Jóga Nemzetközi Napját pedig a Nyíregyházi Egyetemen szervezik.