Marad a válogatott liberó - Tóth Fruzsina hosszabbított a Fatum Nyíregyházával

A bajnokcsapat liberó ikerpárosa közül Tóth Fruzsina is a csapat tagja lesz a következő szezonban. A válogatott liberó a közelmúltban szerződést hosszabbított a Fatum-Nyíregyházával. A klub saját nevelésű, tehetséges és még mindig nagyon fiatal játékosa ezekben a napokban a felnőtt válogatottal készül az Európa-bajnoki selejtezőre.

-Nagyon boldog vagyok, hogy ebben a szezonban duplázni tudott csapatunk a bajnoki és kupa győzelemmel. Ahogy véget ért a szezon, alig néhány nap pihenést követően újra az edzések határozzák meg a mindennapjaimat, hiszen jelenleg is a felnőtt válogatottal készülök Kaposváron az Európa- bajnoki selejtezőre. Nagyon várom az új szezont, hiszen a hazai mérkőzések mellett nemzetközi szinten is komoly kihívások elé nézünk a BL-ben történő indulással, ahol természetesen szeretnénk megmutatni, hogy nem érdemtelenül jutottunk el ide - nyilatkozta Tóth Fruzsina csapata honlapján.