Marad a röplabdás - Inneh-Varga Elizával megállapodott a Fatum Nyíregyháza

Marad a röplabdás - Inneh-Varga Elizával megállapodott a Fatum Nyíregyháza

Újabb játékossal kötött szerződést a Fatum Nyíregyháza. Inneh -Varga Elizabet is a női röplabda együttest erősíti a következő idényben is.

A fiatal röplabdás Marosvásárhelyről érkezett, és 2018-ban mutatkozott be először a Fatum-Nyíregyháza együttesében. Azóta meghatározó tagja lett az együttesnek, a klub ezért szerette volna megtartani. A napokban aláírták a felek a szerződést. 

- Örülök, hogy a jövőben is számít rám a klubvezetés, és szeretnének együtt dolgozni velem. Nagyon jól érzem magam Nyíregyházán, és a következő, immár negyedik szezonomban is szeretném bebizonyítani, hogy bízhatnak bennem. Szeretnék tovább fejlődni, és sikereket elérni a következő idényben – mondta Inneh-Varga Elizabet. 

A fiatal játékos az elmúlt idányben az egyik legponterősebb volt a gárdában. Nem ő az egyetlen akivel szerződést hosszabbított a klub, Tóth Dalma és Pintér Andrea is marad, és a magyar magot szeretné együtt tartani a Fatum Nyíregyháza.