Marad a bolgár légiós - Ralitsa Vasileva a jövőben is a Fatumot erősíti

Marad a bolgár légiós - Ralitsa Vasileva a jövőben is a Fatumot erősíti

A következő idényben is a Fatum csapatát erősíti Ralitsa Vasileva. A szélső ütő a 2019/2020-as szezonban debütált a többszörös bajnok és kupagyőztes nyíregyházi klubban. 

-  Nagyon boldog voltam, amikor a klub vezetése felvette velem a kapcsolatot az előttünk álló bajnoki szezonnal kapcsolatban. Izgatottan várom már, hogy visszatérjek Nyíregyházára és újra munkába állhassak a világjárvány miatti hosszú kényszerszünet után. A szurkolóinknak azt szeretném üzenni, hogy maradjanak továbbra is a csapat mellett és higgyenek bennünk, ahogy az elmúlt évben is tették ezt. Várunk mindenkit a mérkőzéseinkre! Addig is vigyázzatok magatokra! Találkozzunk hamarosan - mondta Ralitsa Vasileva.