Már tíz meccses a Szpari veretlen sorozata!

A Credobus Mosonmagyaróvárt fogadta a Szpari. A mieinknél a támadók közül Myke Ramos és Novák Csanád sem bevethető sérülés miatt.

Nyíregyháza Spartacus - Credobus Mosonmagyaróvár 2-0 (1-0)

Balmazújváros 300 néző

Jv: Hanyecz Bence(Albert István, Márkus Péter)

Nyíregyháza: Dala - Rjasko, Gengeliczki, Baki, Sigér (Tamás 73.), Kesztyűs, Nagy B., Pataki (Vass P. 63.), Gresó, Herjeczki (Cseh 85.), Géresi (Németh 85.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

Mosonmagyaróvár: Heinrich – Simita,  Deák I., Horváth K., Czingráber, Vukasovic (Végső 87.), Csóka (Pukhtieiev 67.),Takács T.(Szendeff 78.), Szalka (Szabó B. a szünetben), Papp Sz., Illés (Papp L. 78.)

Megbízott vezetőedző: Király József

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

4. perc Gresó szöglete után Baki fejelt fölé középről.

5. perc Sigér kapott sárga lapot Takács buktatásáért.

16.perc Herjeczki lőtt egy csel után 16 méterről alig mellé.

19.perc Rjasko 27 méteres szabadrúgása pattant vissza a sorfalról.

20.perc GÓÓÓÓL!!!! Remek Sigér Ákos indítás után Géresi Krisztián passzolt középre, Herjeczki Kristóf pedig a kapuba lőtt, 1-0.

22. perc Újabb Herjeczki helyzet, Heinrich védett nagyot a lövésénél, majd tisztáztak a védők.

28. perc Herjeczki lőtt 15 méterről, a felső sarok elől bravúrral tolta ki a labdát a vendég kapus.

30.perc Kesztyűs lőtt fölé harminc méterről.

32. perc Vukasovic fejelt fölé egy szöglet után.

33. perc Szalka indulhatott volna egyedül kapura, de inkább lőtt, Dala védett.

37. perc Géresi lőtt a kapuba Gresó passza után, de előtte lesen állt.

39. perc Gresó szabadrúgása után Gengeliczki csúsztatott mellé.

41. perc Horváth K. kapott sárga lapot. Kesztyűs szabadrúgását kiütötte Heinrich.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

48. perc Illés cselezgetett, de a lövését sikerült blokkolni.

51. perc Szép támadás végén Kesztyűs lőtt, Heinrich védett másodikra.

53. perc Vukasovic lőtt egy támadás végén, Dala védett biztosan.

54. perc GÓÓÓÓL! Egy szép kontra végén Herjeczki Kristóf lőtt balról a hosszú sarokba, 2-0.

65. perc Gresó szabadrúgása után Gengeliczki fejelt centikkel a kapu mellé.

71. perc Sigér indult veszélyesen, a passzába beleléptek az utolsó pillanatban.

72. perc Vukasovic távoli bombáját tolta a felső lécre Dala.

80. perc Papp Sz. rántotta le a kitörő Géresit utolsó emberként, piros lapot kapott. Géresi 18 méteres szabadrúgását fogta a kapus.

92. perc Vass P. lőtt a kapuba, de lesen állt.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!

Tímár Krisztián: - Fontos három pontot szereztünk ma. Irányítottuk a találkozót és az első félidőben vezetést szereztünk, majd a második félidőben bebiztosítottuk a győzelmet. Ma azok is lehetőséget kaptak, akik korábban kicsit kevesebbet játszottak, és meghálálták a bizalmat. Tíz veretlen tétmeccsel a hátunk mögött készülhetünk a Pécs ellen, ahol hasonlóan koncentráltan kell majd futballozni.

Király József: - Gratulálok a Nyíregyházának, egy jó csapattól szenvedtünk ma vereséget. Ami tetszett, hogy a játékosaim az utolsó pillanatig harcoltak, és nem adták fel. Egy győzelem sokat számítana nekünk lélektanilag.