Már biztos, hogy rekordot dönt az idei Disznótoros Fesztivál a látogatók számát tekintve

Már biztos, hogy rekordot dönt az idei Disznótoros Fesztivál a látogatók számát tekintve
Már biztos, hogy rekordot dönt az idei Disznótoros Fesztivál a látogatók számát tekintve

Évről évre egyre többen látogatnak el a Sóstói Múzeumfaluba a Nyírségi Disznótoros Fesztiválra. Tavaly több mint tízeren vettek részt a rendezvényen,idén ez biztos, hogy megdől ha az eddigi látogatói számot nézzük.

Az árak nem változtak, 500 Ft-ért lehet kóstolójegyeket vásárolni.

A rendezvény vasvárnap folytatódik, hiszen a nagy érdeklődésre való tekintettel a szervezők kibővítetteték. A csapatok a főzőtudományukat mérik össze. Bemutatják, hogy a sertéshúst milyen sokoldalúan lehet elkészíteni a „fülétől a farkáig”. A versenyt öt kategóriában – előétel, leves, főétel, menüsor, desszert – díjazza majd a Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség zsűrije 11 és 13 óra között.

 

Február 22-én és 23-án reggel 6 és este 18 óra között 20 percenként ingyenes buszjáratok járnak a Vasútállomás és Sóstógyógyfürdő között.

 

Kapcsolódó galéria

Disznótoros Fesztivál 3.